این نمایشگاه هر ساله در نمایشگاه بین المللی بغداد با حمایت وزارت بهداشت عراق برگزار می شود

مشارکت عمومی و خصوصی.

. این نمایشگاه در شهربغداد در کشور عراق برگزار خواهد شد. در تاریخ 10 الی 13 شهریور 1401

کاوش در بخش سلامت در بازار عراق.

از فرصت های سرمایه گذاری بزرگترین کنفرانس رسمی بهداشت در عراق و به غیر از نمایشگاهی که وزیر بهداشت و محیط زیست عراق ریاست آن را بر عهده دارد، بهره مند شوید.

مشارکت در یک پلتفرم بین المللی و موثر از کارشناسان، مقامات دولت عراق و مدیران شرکت های پیشرو در بخش بهداشت.

محصولات خود را به بیش از 500 نماینده بیمارستان های ملی و خصوصی و بیش از 15000 متخصص در بخش بهداشت از بازدیدکنندگان نمایشگاه در همه بخش ها و تخصص ها به نمایش بگذارید.

بازاریابی محصولات و خدمات خود در بستری محکم برای سرمایه گذاری و توسعه.

درباره نمایشگاه سلامت تاریخ های زیادی وجود دارد که اهمیت دارند و به عنوان بستری برای توسعه و تغییر در نظر گرفته می شوند و تنها یک رویداد وجود دارد که میزبان متخصصان مراقبت های بهداشتی در یک مکان در عراق است، Health Expo. نمایشگاه و کنفرانس سلامت در بغداد هر ساله فرصتی برای نمایش محصولات و نوآوری های جدید و ایجاد تماس های ارزشمند ارائه می دهد، غرفه داران در حال ارائه فناوری پیشرفته در بخش سلامت از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای و بین المللی هستند.

این رویداد سالانه توسعه مستمر بخش مراقبت های بهداشتی و برنامه ریزی استراتژیک در عراق را با مشارکت کشورهای خاورمیانه – عراق، ترکیه، ایران و شورای همکاری خلیج فارس، اروپا و ایالات متحده نشان می دهد. آسیا، آفریقا) از جمله غرفه های شهرستانی با نمایندگی دولت نیز میزبان چندین کنفرانس چند رشته ای و بحث های پنل یک رویداد بین المللی سالانه است که توسعه مستمر بخش مراقبت های بهداشتی و برنامه ریزی استراتژیک در عراق با مشارکت خاورمیانه – عراق، ترکیه، ایران را به نمایش می گذارد. , GCC, اروپا, ایالات متحده آمریکا. آسیا و آفریقا از جمله غرفه های شهرستانی با نمایندگی دولت نیز میزبان چندین کنفرانس چند رشته ای و بحث های میزگرد هستند.

بزرگترین و پربازدیدترین نمایشگاه، شامل تمامی حوزه های مرتبط با سلامت بخش های دولتی و خصوصی در داخل و خارج از عراق، شاهد موفقیت بی سابقه ای در فرقه های مختلف بود که مهمتر از آن مشارکت موثر نمایندگان وزارتخانه ها در غرفه ها با تمامی بخش های مختلف ایجاد شده بود. فضای ارتباطی بی نظیری با شرکت کنندگان و شرکت های نمایشگاه که به نوبه خود تجربه نمایشگاهی فوق العاده ای را به عنوان تولیدکنندگان داخلی و بین المللی داشتند. علاوه بر این، غرفه داران این فرصت را داشتند که مستقیماً در تماس باشند و برنامه های مشارکتی وزارت را برای افزایش شانس سرمایه گذاری در زمینه های مختلف به اشتراک بگذارند. این نمایشگاه همچنین چندین سازمان غیردولتی ملی و بین‌المللی و بیمارستان‌های بین‌المللی را تحت تأثیر قرار داد.

کنفرانس REACH یک پلت فرم بین المللی در عراق برای تبادل تجربیات و ایده ها در زمینه مراقبت های بهداشتی است که متخصصان سازمان های دولتی و غیر دولتی، شرکت های بخش خصوصی، دانشگاه ها و رهبران جامعه را گرد هم می آورد. به منظور ایجاد فرصت استفاده از فرصت‌های تعامل شبکه‌ای رو در رو با سخنرانان سازمان‌های بین‌المللی پیشرو و رهبران محلی برای ایجاد فرصتی منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن دانش در مورد آینده بخش مراقبت‌های بهداشتی، غلبه بر چالش‌ها و آموختن درس‌هایی برای اقدامات آینده. نمایشگاه و کنفرانس بین المللی وزارت بهداشت در دومین دوره خود با ارائه فرصت های مشارکتی و ارائه آخرین فناوری توسعه در حوزه بهداشت و محیط زیست به عنوان تنها رویداد رسمی کشور، چشم اندازی واقعی از واقعیت سلامت و سرمایه گذاری در عراق را ارائه خواهد کرد. وزارت بهداشت و محیط زیست، جایی که بخش‌های دولتی و خصوصی با یکدیگر همکاری می‌کنند و تخصص خود را در صنعت سلامت با طرح‌ریزی واقعی برای توسعه و ایجاد یک جهش کوانتومی در بخش بهداشت با بحث در مورد راه‌ها و ایده‌هایی که قادر به افزایش سطح هستند، نشان می‌دهند. خدمات بهداشتی و درمانی و تلاش دولت عراق در روند توسعه در این زمینه بر اساس فرصت های سرمایه گذاری بین بخش خصوصی و دولتی و همچنین باز کردن دری برای بازارهای بین المللی در فرآیندی روان و ساده به منظور تسهیل مشارکت شرکت هایی که قصد دارند از طریق این نمایشگاه در بخش بهداشت عراق کار و سرمایه گذاری کنید و کنفرانس از آنجایی که زین شرکتی است که به سلامت مشتریان خود از جمله سلامت آنها اهمیت می دهد، این پروژه با راه اندازی یک غرفه در فضای باز طراحی شده و مارک دار ویژه برای زین به موازات آن جنبه است. در زمانی که مصادف با نمایشگاه سلامت عمومی عراق و روزهای کنفرانس در نمایشگاه‌های بین‌المللی بغداد است، غرفه‌های زین در حالی که خدمات بهداشتی اولیه حمایت از جامعه را برای بازدیدکنندگان نمایشگاه سلامت عراق ارائه می‌کنند، مارک تجاری می‌کنند.

دریافت اطلاعات بیشتر

لطفا با شماره 09170891466 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *